جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

رجز خوانی سونی برای نوکیا

  پاسخ سونی به نوکیا: لنزهای مستقل مجهز به سنسور برای تلفن های اندرویدی و آیفون

   پاسخ سونی به نوکیا: لنزهای مستقل مجهز به سنسور برای تلفن های اندرویدی و آیفوننوکیا: لنزهای مستقل مجهز به سنسور برای تلفن های اندرویدی و آیفون” src=”">

  این چند وقت کلی خبر درباره دوربین تلفن های هوشمند ساخت شرکت های مختلف داشتیم. ولی همه آنها به قول عامه «دوربین-تلفن» هستند و نه چیز دیگر. اما بشنوید از خبری خوشحال کننده برای مصرف کنندگان و شاید کمی دلهره آور برای لومیا ۱۰۲۰ که همه تخم مرغ هایش را در سبد کیفیت دوربینش گذاشته.



  همان طور که پیشتر برای شما نوشته بودیم سونی قصد انقلاب عکاسی در تلفن های هوشمند دارد٬
  نه فقط تلفن های خودش که همه تلفن ها. ماه گذشته برخی منابع خبر دادند که سونی در حال آماده کردن یک لنز دوربین جدید با مارک زایس است. اما نه فقط یک لنز معمولی٬ بلکه لنزی با سنسور ۲۰.۲ مگاپیکسلی با قابلیت نصب روی تلفن های هوشمند.
  و اینک از طریق SonyAlphaRumers جزئیات بیشتری در باره این لنز منتشر شده و البته عکس های واضحی از آن به دست آمده.

  1 narenji 20130813 01 پاسخ سونی به نوکیا: لنزهای مستقل مجهز به سنسور برای تلفن های اندرویدی و آیفون

  آنچه می بینید لنزهای DSC-QX10 و DSC-QX100 هستند. در آنها چند سنسور و نیز امکان ارتباط بی سیم Wifi/NFC تعبیه شده و حتی شکاف حافظه SD هم دارند. البته صفحه LCD روی آنها وجود ندارد و فاقد کنترل های رایج دوربین های معمولی هستند٬ زیرا کنترل این لنزها از طریق تلفن هوشمند و تبلت انجام می شود.

  2 narenji 20130813 0 پاسخ سونی به نوکیا: لنزهای مستقل مجهز به سنسور برای تلفن های اندرویدی و آیفون

  طبق خبر منتشر شده سونی به زودی دو مدل از این لنزها را عرضه خواهد کرد؛ یکی با سنسور RX100MII و لنز زایس، و دیگری با زوم اپتیکال ۱۰ برابری و سنسور CMOS هجده مگاپیکسلی ۱/۲٫۳ (در این تصویر مشخصا لنز f3.3-5.9 نوشته شده). در ضمن این لنزها توانایی سازگاری با تلفن های اندرویدی و آیفون را هم دارند. فکر می کنید این یک تغییر بازی گره گشا برای سونی باشد؟

  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 22 مرداد 1392
  منبع
  برچسب ها : تلفن ,سنسور ,سونی ,هوشمند ,لنزها ,دوربین ,برای تلفن ,سنسور برای ,مستقل مجهز ,لنزهای مستقل ,نوکیا لنزهای ,نوکیا لنزهای مستقل ,
  رجز خوانی سونی برای نوکیا

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر